• /
Māja un dārzs›
Datori un to piederumi›
Bērniem un māmiņām›
Mobilie telefoni, planšetes›
Datoru komponentes›
Instrumenti›
Sadzīves tehnika›
Sports un tūrisms›
Mēbeles un interjers›
Kosmētika›
TV, video un audio›
Fototehnika, optika›
Trauki un galda piederumi›
Santehnika›
Auto piederumi›
Biroja tehnika›
Zoo preces›
Apģērbs un apavi›
Skaistumam un veselībai›
Biroja mēbeles un konferenču iekārtas›
Biroja preces›
Aksesuāri›
Saimniecības preces›
Skolas preces›
Senioriem›
Tēja, kafija, saldumi›
Mūzikas instrumenti›
Iepakošanas materiāli›
Tīklošanas un drošības sistēmas›

Preču katalogs

    extra digital

    Extra Digital Akumulators instrumentiem HUSQVARNA 588146401, 18V, 5.2Ah, Li-ion

    Ir noliktavā
    Produkta kods: 176484
    Extra Digital Akumulators instrumentiem HUSQVARNA 588146401, 18V, 5.2Ah, Li-ion
    €70.05
    Piegāde līdz 07.11.2026
    14 dienu atgriešana
    Garantija

    Apraksts

    Aizvietojošais akumulators 588146401 Husqvarna robotizētajam zālājapļāvējam.


    Īpašības:
    Liela uzlādes kapacitāte.
    Zems pašizlādes līmenis.


    Tehniskie dati:
    Ietilpība: 5200mAh (93,6Wh).
    Akumulatora tips: Li-ion.
    Spriegums: 18V.


    Instrumentu akumulators paredzēts akumulatoru instrumentu modeļiem:
    Husqvarna Automower 320.
    Husqvarna Automower 320 (2013).
    Husqvarna Automower 320 (2014).
    Husqvarna Automower 320 (2015).
    Husqvarna Automower 330X.
    Husqvarna Automower 330X (2013).
    Husqvarna Automower 330X (2014).
    Husqvarna Automower 330X (2015).
    Husqvarna Automower 420.
    Husqvarna Automower 420 (2016).
    Husqvarna Automower 420 (2017).
    Husqvarna Automower 420 (2018).
    Husqvarna Automower 420 (2019).
    Husqvarna Automower 420 (2020).
    Husqvarna Automower 420 (2021).
    Husqvarna Automower 420 (2022).
    Husqvarna Automower 430.
    Husqvarna Automower 430X.
    Husqvarna Automower 435X.
    Husqvarna Automower 440.
    Husqvarna Automower 450x.
    Husqvarna Automower 450x (2018).
    Husqvarna Automower 520 (2018).
    Husqvarna Automower 520 (2019).
    Husqvarna Automower 520 (2020).
    Husqvarna Automower 520 (2021).
    Husqvarna Automower 520 (2022).
    Husqvarna Automower 550.
    Husqvarna Automower 550 (2019).
    Husqvarna Automower 550 (2020).


    Įrankių akumuliatorius, skirtas naudoti vietoje:
    Husqvarna 588146401.
    Husqvarna 580683301.
    Husqvarna 580683302.
    Husqvarna 580683303.
    Husqvarna 588146402.
    Husqvarna 589585201.
    Husqvarna 589585701.
    Husqvarna 580 68 33-01.
    Husqvarna 580 68 33-02.
    Husqvarna 580 68 33-03.
    Husqvarna 588 14 64-01.
    Husqvarna 588 14 64-02.
    Husqvarna 589 58 52-01.
    Husqvarna 589 58 57-01.
    Husqvarna 593 1 141-02.
    Husqvarna 593 11 41-01.
    Husqvarna 593 11 41-03.
    Husqvarna 593 11 41-04.
    Husqvarna 593 11 41-05.
    Husqvarna 5806833-01.
    Husqvarna 5806833-02.
    Husqvarna 5806833-03.
    Husqvarna 5881464-01.
    Husqvarna 5881464-02.
    Husqvarna 5895852-01.
    Husqvarna 5895857-01.


    Piezīme:Akumulators NAV PIEMĒROTS šiem modeļiem:
    Husqvarna Automower 430x (2016).
    Husqvarna Automower 430x (2017).
    Husqvarna Automower 430x (2018).
    Husqvarna Automower 440 (2017).
    Husqvarna Automower 440 (2018).
    Husqvarna Automower 450x (2016).
    Husqvarna Automower 450x (2017).


    Garantija:12 mēneši.

    Specifikācijas

    Svars
    0.2 kg
    Vēl nav atsauksmjuEsiet pirmais, kas novērtē šo produktu