Extra Digital Akumulators instrumentiem HUSQVARNA 588146401, 18V, 5.2Ah, Li-ion
Apraksts
Aizvietojošais akumulators 588146401 Husqvarna robotizētajam zālājapļāvējam.
Īpašības:
Liela uzlādes kapacitāte.
Zems pašizlādes līmenis.
Tehniskie dati:
Ietilpība: 5200mAh (93,6Wh).
Akumulatora tips: Li-ion.
Spriegums: 18V.
Instrumentu akumulators paredzēts akumulatoru instrumentu modeļiem:
Husqvarna Automower 320.
Husqvarna Automower 320 (2013).
Husqvarna Automower 320 (2014).
Husqvarna Automower 320 (2015).
Husqvarna Automower 330X.
Husqvarna Automower 330X (2013).
Husqvarna Automower 330X (2014).
Husqvarna Automower 330X (2015).
Husqvarna Automower 420.
Husqvarna Automower 420 (2016).
Husqvarna Automower 420 (2017).
Husqvarna Automower 420 (2018).
Husqvarna Automower 420 (2019).
Husqvarna Automower 420 (2020).
Husqvarna Automower 420 (2021).
Husqvarna Automower 420 (2022).
Husqvarna Automower 430.
Husqvarna Automower 430X.
Husqvarna Automower 435X.
Husqvarna Automower 440.
Husqvarna Automower 450x.
Husqvarna Automower 450x (2018).
Husqvarna Automower 520 (2018).
Husqvarna Automower 520 (2019).
Husqvarna Automower 520 (2020).
Husqvarna Automower 520 (2021).
Husqvarna Automower 520 (2022).
Husqvarna Automower 550.
Husqvarna Automower 550 (2019).
Husqvarna Automower 550 (2020).
Įrankių akumuliatorius, skirtas naudoti vietoje:
Husqvarna 588146401.
Husqvarna 580683301.
Husqvarna 580683302.
Husqvarna 580683303.
Husqvarna 588146402.
Husqvarna 589585201.
Husqvarna 589585701.
Husqvarna 580 68 33-01.
Husqvarna 580 68 33-02.
Husqvarna 580 68 33-03.
Husqvarna 588 14 64-01.
Husqvarna 588 14 64-02.
Husqvarna 589 58 52-01.
Husqvarna 589 58 57-01.
Husqvarna 593 1 141-02.
Husqvarna 593 11 41-01.
Husqvarna 593 11 41-03.
Husqvarna 593 11 41-04.
Husqvarna 593 11 41-05.
Husqvarna 5806833-01.
Husqvarna 5806833-02.
Husqvarna 5806833-03.
Husqvarna 5881464-01.
Husqvarna 5881464-02.
Husqvarna 5895852-01.
Husqvarna 5895857-01.
Piezīme:Akumulators NAV PIEMĒROTS šiem modeļiem:
Husqvarna Automower 430x (2016).
Husqvarna Automower 430x (2017).
Husqvarna Automower 430x (2018).
Husqvarna Automower 440 (2017).
Husqvarna Automower 440 (2018).
Husqvarna Automower 450x (2016).
Husqvarna Automower 450x (2017).
Garantija:12 mēneši.
Specifikācijas
- Svars
- 0.2 kg
- Zīmols
- Extra digital








