extra digital
Extra Digital Akumulatora lādētājs priekš BOSCH AL3620CV, 14.4V-36V, 3A/2A, Li-ion
€43.11
Piegāde līdz 01.11.2026
14 dienu atgriešana
Garantija
Apraksts
Rezerves akumulatora lādētājs AL3620CV paredzēts BOSCH instrumentu bateriju uzlādei.
Īpašības:
Liela uzlādes jauda.
Zems pašizlādes līmenis.
Tehniskie dati:
Uzlādes strāva: 3A / 2A.
Akumulatora tips: Li-ion.
Uzlādes spriegums: 14.4V-18V / 36V.
Ieeja: 100-240V, 50/60Hz, 110W.
Paredzēts akumulatoru instrumentu bateriju modeļiem:
Bosch BAT609.
Bosch BAT609G.
Bosch BAT618.
Bosch BAT618G.
Bosch BAT619.
Bosch BAT619G.
Bosch BAT610G.
Bosch 2607336169.
Bosch BAT614.
Bosch 2607336236.
Bosch BAT810.
Bosch BAT836.
Bosch BAT840.
Bosch D70771.
Bosch 2607336003.
Bosch 2607336004.
Bosch 2607336107.
Bosch 2607336108.
Bosch 2607336173.
Bosch 2607336170.
Bosch 2607336236.
Bosch 2607336091
Bosch 2607336092.
Garantija:12 mēneši.
Specifikācijas
- Svars
- 0.2 kg
- Zīmols
- Extra digital
Vēl nav atsauksmjuEsiet pirmais, kas novērtē šo produktu







